Atsibodo vaikščioti į siuvyklą drabužių pasiuvimui ar pataisymui?

Niekaip nerandate tinkamo dydžio? Turite per daug neįgyvendintų idėjų? Išmokite pačios įgyvendinti tai, kas Jums gražu!

Pas mus ne tik sužinosit daug informacijos apie medžiagas, medžiagų savybes, siuvimo techniką, technologijas, bet ir išmoksite esminių siuvimo gudrybių – čia pasisiūsit drabužius sau, savo artimiesiems, o gal net atrasite ir verslo nišą.

Mes mokysime nuo pagrindų arba gilinsime Jūsų jau turimas žinias. Kursų metu mokome siuvimo technologijos gudrybių,  modeliuoti, konstruoti bei siūti įvarius drabužius (pasirinkimo ir kūrybos laisvė); Patys pasirinksite, ką siuvimo kursų metu norėsite išmokti pasisiūti – nuo adatinės, paprasčiausio sijono ar kelnių iki sudėtingiausio švarko ar palto. Norintys taip pat galės pasigaminti ir originalius aksesuarus. Mūsų profesionalios mokytojos su ilgamete patirtimi pasiūlys Jums stilingų idėjų ir patars, kas šiuo metu madinga!

Kursai vyksta popiet, vakarais ir net savaitgaliais, taigi pasirinkti galite Jums labiausiai tinkantį kursų lankymo grafiką.

Pas mus renkasi maži ir dideli, vyrai, moterys ir vaikai, išmokt nuo nulio arba gilint jau turimas žinias.

KAINOS:
20 eur.  1 pamoka – pirmoji, bandomoji ar papildoma
70 eur.  4 pamokos – galiojimas 1 mėnuo
95 eur.  6 pamokos – galiojimas 1 mėnuo
112 eur.   8 pamokos- galiojimas 1 mėnuo
220 eur.  16 pamokos – galiojimas 2 mėnesiai
300 eur.  24 pamokos – galiojimas 3 mėnesiai

* Pirmus du-tris mėnesius lankoma du kartus per savaitę, o nuo trečio mėnesio galima pasirinkti jau ir vieno užsiėmimo per savaitę lankymą. Pirmus du mėnesius lankoma dažniau tam, kad greičiau perprastumėte siuvimo subtilybes, įvaldytumėte techniką ir turėtumėte stabilius pagrindus.

KURSAI VYKSTA:
darbo dienomis 12:0014:00 17:00 ir 19:00 valandomis
šeštadieniais 10:00, 12:0014:00 valandomis

(Pamokos trukmė 2 valandos)

Grafiką galima dėliotis pagal savo poreikius ir galimybes, skirtingom savaitėm, skirtingais laikais. Grupėse būna iki 5 mokinių (vakarinėse grupėse iki 6), kad mokiniai gautų daugiau mokytojų dėmesio. Savaitės dienas, laiką deriname individualiai su kiekvienu lankytoju.

Užsiėmimų metu mes ne tik mokomės ir stipriai dirbame, bet ir geriam arbatą, kavą susirandam naujų draugų bei bendraminčių, smagiai leidžiam laiką, fotografuojam savo kūrinius, darom mini fotosesijas, kuriam ir, svarbiausia, pasisiuvame sau kažką vienetinio bei įdomaus savo pačių rankomis!