Studija Art

Meistriško siuvimo namai

Dalyvavimo taisyklės kūrybiniuose siuvimo kursuose

Dalyvis (mokinys) registruojasi į kursus el. paštu info@studijaart.lt, mob. tel. 861219262, 8661 61116; 8675 92002 arba tiesiogiai, atvykus į studiją. Startinė (pirmoji) pamoka suderinama individualiai kiekvienam mokiniui. Į pirmąją pamoką kviečiame atvykti kartu su kitais naujais mokiniais arba į pamokas, kuriose mažiau mokinių. Galite pradėti kursus ir be startinės pamokos, tačiau tikrai patariame sudalyvauti. Į pirmąją pamoką dalyvis atsineša sąsiuvinį užrašams/eskizams, mokestį už pasirinktą pamokų paketą (1/ 4 / 6 / 8 / 16 / ar 24 pamokas – grynais arba bankinio pavedimo kopiją ir popieriaus lekalams (jeigu jaučiasi pažengęs).

Kursų kainos: 1 pamoka (papildoma, ar bandomoji) – 20 eurų, 4 pamokos- 70 eurų, 6 pamokos – 95 eurų, 8 pamokos kainuoja 112 eurų, o mokant iškart už 16 pamokų – 220 eurų arba mokant iškart už 24 pamokas – 300 eurų.

Atsiveskite draugę, sesę, puseserę, mamą ar kolegę: Jums sekančiam 8 pamokų paketo mokėjimui pritaikysim 15 proc. nuolaidą.

Pamokos vyksta:

darbo dienomis 12, 14, 17 ir 19 val., šeštadieniais 10, 12, 14 val., Lankymo grafikas planuojamas savarankiškai pagal savo poreikius ir pageidavimus. Galima rinktis skirtingas dienas ir laikus, taip pat vieną savaitę galima ateiti į daugiau pamokų, kitą- mažiau, tačiau rekomenduojama 2 kartai per savaitę. Vienos pamokos trukmė – 2 val.

Pamokos turi galiojimo terminą: 4 – 6 – 8 pamokos (1 mėn.), 16 pamokų (2 mėn.), 24 pamokos (3 mėn.).

Atvykus į pirmąją pamoką, suteikiamas prisijungimas prie online sistemos, kurioje matysite apmokėtas pamokas ir galėsite jas susiplanuoti pamokų kalendoriuje. Matysite, kuriose pamokose jau esate užsiregistravęs ir kuriose jau dalyvavote. Pasibaigus apmokėtom pamokom – rezervuotis sekančias pamokas galėsite tik sumokėjęs sekantį mokęstį už naujas. Tam užtenka atlikti bankinį pavedimą arba atsinešti grynais ateinant į paskutinę apmokėtą pamoką. Rekvizitus bankiniam pavedimui rasite prisijungus prie online sistemos, ar internetineme puslapyje.

Mes įsipareigojame dalyviui užsiėmimų metu suteikti būtiną informaciją, darbo vietą ir įrangą siuvimui. Dalyvis atsineša pats audinius, popierių, siūlus ir kitus papild. priedus, apie kuriuos informuojame pirmoje pamokoje. Mokymosi trukmė – pagal poreikius ir galimybes, tačiau patariame ne mažiau 3 mėnesius, per kuriuos pasisiūsite 3-5 unikalius drabužius. Su kiekviena nauja pamoka gilinamos žinios, gerėja įgūdžiai, siuvimas vyksta vis našiau ir rezultatyviau. Siuvimas yra puiki investicija į save: po kursų, siūsite ne tik sau ar savo aplinkai, bet gal pomėgį paversite verslu?

Pietų bei poilsio laikas darbo dienomis 16-17 val. yra šventas, taigi ilsimės visi 🙂

Dalyvis įsipareigoja lankyti užsiėmimus savo individualiai suplanuotu grafiku.

Atšaukti atvykimo į pamoką nebegalima, jeigu iki pamokos į kurią turite atvykti liko mažiau nei 48 valandos.

Pinigai už praleistas ar nepanaudotas pamokas negrąžinami ir kitaip nekompensuojami, taigi planuokitės savo laiką! 

Ligos atveju galime pratęsti pamokų galiojimo laiką.

Dalyvis įsipareigoja negadinti studijos inventoriaus, elgtis kultūringai, kursų metu specialiai nekelti nepatogumų

dėstytojams bei kitiems kursų dalyviams. Esant grupės nusiskundimams dėl trukdymo ar kitų dalyvio keliamų

nepatogumų, dalyvis gali būti išbrauktas iš kursų. Tokių dar neturėjom, tačiau nebūkit pirmas 🙂

Siuvimo kursų dalyviui nustojus lankyti kursus, palikti asmeniniai daiktai saugomi ne ilgiau kaip tris mėnesius.

Po pirmosios pamokos – visada tikimės komentarų, pasiūlymų arba nusiskundimų, kuriuos galite įvardinti anonimiškai

mūsų internetiniame puslapyje www.studijaart.lt

Bet koks teigiamas ar neigiamas atsiliepimas suteikia mums galimybę mokytis iš klaidų ir tobulėti, AČIŪ!

SVARBIAUSIA DALIS: Dalyvis privalo daug išmokti, K U R T I, kursuose susirasti naujų draugų, smagiai leisti laiką,

visiems girtis savo pasiekimais, sąžiningai lankyti pamokas ir mėgautis tuo, ką pasisiuvo sau!